ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10123460
nr 1012 3460
omkring sekelskiftet 1900, höjd: 105 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2016
kl 18:18:24
14/1 10:26:03